ПЕРСПЕКТИВИ ФУНКЦІОНУВАННЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПЛАТФОРМ В УМОВАХ НОВОЇ ПРОМИСЛОВОЇ РЕВОЛЮЦІЇ В УКРАЇНІ
DOI:
https://doi.org/10.15330/apred.2.14.38-42Ключові слова:
технологічні платформи, інноваційна і наукова діяльність, промисловий розвиток, промислова революціяАнотація
Стаття спрямована на дослідження функціонування та розвитку технологічних платформ як прогресивних осередків інноваційної активності на основі комплексних стратегій науково-технічних напрямків, які дозволяють отримати значний соціальний та економічний ефект. В умовах нової промислової революції дане питання набуває особливої значущості. На основі аналізу зарубіжного досвіду функціонування технологічних платформ та статистичних даних щодо наукової та інноваційної діяльності в Україні визначено, що на сьогоднішній день основні передумови для реалізації задумів не забезпечені. Дані питання можуть бути вирішені лише на основі аналізу тріади «наука – бізнес – влада» як взаємовизначаючих компонент проривних результатів діяльності.
Посилання
2. “Commission communication: Industrial Policy in an Enlarged Europe. December 2002.” Orgalime, www.orgalime.org/sites/default/files/position-papers/ip_030303.pdf. Accessed 20 Mar. 2018.
3. Yegorova, M. S. “Technological platforms and clusters as tools for the modernization of economic development.” Fundamental research, 2013, no. 11-8, pp.1626-1630, www.rae.ru/fs/§ion=content&op=show_article&article_id=10002660. Accessed 20 Mar. 2018.
4. Khaustova, V.Ye. Industrial policy in Ukraine: formation and forecasting: monograph ,"INZHEK" VD, 2015.
5. Galiuk, I.B. “Increasing the role of intellectualization and innovation in labor and management in the conditions of a new industrial revolution.” The actual problems of the development regional economy, vol.1, issue.14, 2018, pp. 118-122.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:
- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).